Sprint
Ženy - 7,5 km: 1. Alimbekavová (Běl.) 20:12,3 (0 trest. kol), 2. Eckhoffová (Nor.) -8,5 (1), 3. Preussová (Něm.) -9,9 (1), 4. Röiselandová (Nor.) -16,9 (1), 5. Davidová (ČR) -19,4 (1), 6. Simonová (Fr.) -20,1 (2), 7. Vitozziová -22,3 (0), 8. Wiererová (obě It.) -25,6 (1), 9. Hauserová (Rak.) -34,1 (1), 10. Eganová (USA) -35,7 (1), ...24. Charvátová -1:05,4 (3), 77. Teplá -2:31,8 (1), 83. Jislová
Muži - 10 km: 1. Dale (Nor.) 23:32,5 (0 trest. kol), 2. Fillon Maillet -17,1 (0), 3. Claude (oba Fr.) -29,0 (1), 4. J.T. Bö (Nor.) -41,2 (1), 5. Samuelsson (Švéd.) -44,3 (0), 6. Jacquelin (Fr.) -45,7 (2), 7. Christiansen (Nor.) -51,1 (1), 8. Doll (Něm.) -51,7 (1), 9. Laegreid (Nor.) -56,3 (1), 10. Lesser (Něm.) -1:00,0 (1), ...31. Krčmář -1:41,1 (2), 38. Moravec -1:53,9 (1), 41. Štvrtecký -2:01,1 (3), 77. Krupčík -2:55,5 (3), 79. Václavík (všichni ČR) -2:57,6 (4).
biatlonPřidat do mých lig
lyžováníPřidat do mých lig
po 2 ze 4 kol:
1. Geiger (Něm.) 431,2 b. (241+223,5 m), 2. Granerud (Nor.) 426,6 (221+229,5), 3. Eisenbichler (Něm.) 425,7 (220+247), 4. Hayböck (Rak.) 422,9 (245,5+217), 5. Johansson (Nor.) 411,4 (220+228,5), 6. J. Sato (Jap.) 408,9 (222+229), ...33. Kožíšek (ČR) 159,7 (194,5) - nepostoupil z 1. kola.
motorismusPřidat do mých lig
První trénink: 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:37,378, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,034, 3. Ocon (Fr./Renault) -1,137, 4. Albon (Thaj./Red Bull) -1,169, 5. Hamilton (Brit./Mercedes) -1,366, 6. Stroll (Kan./Racing Point) -1,453.
Druhý trénink: 1. Bottas 1:36,276, 2. Hamilton -0,203, 3. Verstappen -0,770, 4. Albon -0,987, 5. Norris (Brit./McLaren) -1,162, 6. Ocon -1,229.
Muži:
Do 57 kg: Hochman - Štěpánek rsc v 2. kole
do 63 kg: Novák - Zaripov 5:0
do 69 kg: Sivák - Klabeneš 5:0
do 75 kg: Bartl - Tyityis rsc v 1. kole
do 81 kg: Hafijak - Bojko vzdáním soupeře po 1. kole
do 91 kg: Kolařík - Mužík 5:0
nad 91 kg: Pinc - Hejda rsc ve 2. kole.
Ženy:
Do 54 kg: Kerlehová - Stanoevová 4:1,
do 57 kg: Bernardová - Poledníková 5:0,
do 60 kg: Volejníková - Čavajdová 5:0,
do 64 kg: Sedláčková - Dvořáková 5:0,
do 69 kg: Schmoranzová - Tojnarová 5:0,
do 75 kg: Brančíková - Vondráčková 5:0
krasobrusleníPřidat do mých lig
Po krátkém programu:
Muži: 1. J. Bělohradský (ČR) 69,45, 2. Kedzierski 61,46, 3. K. Witkowski (oba Pol.) 61,19, ...5. Reshtenko (ČR) 47,08.
Ženy: 1. Kuraková (Pol.) 57,64, 2. Rajičová (SR) 52,55, 3. Rychtaříková 49,01, ...5. Březinová 46,84, 14. Motlochová 32,27, 17. Gajdošová (všechny ČR) 30,79.
Sportovní dvojice: 1. Bidař, Žuková (ČR) 55,83.
gymnastikaPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
závod byl zkrácen na jednu jízdu:
1. Nikitinová (Rus.) 53,74, 2. Bosová (Niz.) -0,28, 3. Flocková (Rak.) a Hermannová (Něm.) obě -0,45, ...8. Fernstädtová (ČR) -0,84.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 8 závodů): 1. Flocková 650, 2. Bosová 620, 3. Nikitinová 587, ...6. Fernstädtová 496.
ČR - Slovensko 4:1
Král, Milová - Dratva, Vargová 1:2 (-19, 18, -11)
Švábíková - Repiská 2:0 (8, 15)
Louda - Dratva 2:0 (19, 13)
Švábíková, Tomalová - Repiská, Vargová 2:0 (14, 20)
Král, Mendrek - Antoška, Horák 2:0 (15, 13)
Rakousko - Nizozemsko 1:4
stolní tenisPřidat do mých lig
Skupina B
TTSC UMMC Jekatěrinburg - TTC Ostrava 3:0
Pucar - Olivares 3:1 (-9, 4, 3, 4)
Groth - Bělík 3:0 (1, 10, 7)
Pitchford - Delinčák 3:0 (4, 6, 3)